قالیشویی در افسریه

اصولا هر منطقه به اسم یکی از قالیشویی ها ثبت شده است. مثلا قالیشویی در افسریه در اختیار یکی از همکاران و محلات دیگر همین طور است. ولیکن این موضوع دلیل نمیشود ان ها در این منطقه فعالیت دارند .

مثلا قالیشویی شاهکار در این منطقه شعبه ندارد ولی به طور دایمی و روزانه هر لحظه در یکی از کوچه های این منطقه در حال جمع اوری فرش است .و به صورت 48 ساعته خشک شده فرش های شما را تحویل می دهد .

و سیستم مدیریت کنترل قوی دارد و در صورت نارضایتی می توانید با شماره ی موجود در سایت تماس بگیرید. و به مدیریت وصل شوید و نارضایتی خود را عنوان کنید تا دوباره فرش هایی شما شسته شود 

تا لحظه ی فعلی ما در منطقه ی افسریه بک مورد هم نداشتیم. که در مورد فرش ها و شستشوی فرش های خود شاکی و ناراحت باشند و همیشه از ما راضی بوده اند .

محله ی افسریه

محله ی افسریه جز قدیمی ترین مناطق تهران است. که بخش شلوغ ان 15 متری اول می باشد در این منطقه که اتز یک طرف تهرانپارس و از طرفی دیگر مسعودیه و از طرفی اتوبان ازادگان احاطه شده بسیار شلوغ است .

اما همیشه در این مناطق و خصوصا خیابان ابوذر ما ماشین برای جمع اوری فرش های شما داریم .

حتی در منطقهی افسریه میزان مبل شویی برای این شرکت بسیار بالا است و برای قالیشویی در افسریه شاهکار در این منطقه جز معروف ترین مبل شویی های تهران است.

افسریه را میتوان از شلوغ ترین مناطق تهران نامیدافسریه اخرین منطقه ی شهر تهران است. و بعد از ان می توان وارد حومه شد در واقع کمربند اطراف تهران است.

در خود این محله به خاطر نزدیکی به سوله ها و شهرک صنعتی قالیشویی هخای زیادی است و قیمت شستشوی فرش در این منطقه نصبت به مناطق دیگر پایین تر است.

مثلا اگر در شمال تهران متری 14 باشد در این منطقه متری 12 تا 10 هزار تومان می باشد .

افسریه
افسریه

مبل شویی در این منطقه

مبل شویی در افسریه جایگاه خوبی دارد چون اهالی این منطقه اصولات از تهرانی ها ی اولیسه هستند.

و در منزل مبلمان دارند پس احتیاج به مبل شویی دارند به شدت پس قالیشویی ها و مبل شویی ها باید روی این منطقه بیشتر توجه کنند. تا نتایج بیشتر از این بگیرن .

مبلشویی شاهکار هر روز حداقل 5 سفارش از همین منطقه دارد و میزان فروش بالایی فقط و فقط از همین منطقه دارد.

محدوده ی جغرافیایی

محدوده ی جغرافیایی این منطقه اصولا نیمه کوهستانی و در کوهپایه های پشت تهران و پارچین و مسگر اباد بنا شده است .و دارای اب و هوایی خوب و گاهی هم گرم می باشد چون میزان پوشش گیاهی در این منطقه به شدت کم است.

البته بیشتر پادگان ها و مراکز فرماندهی سپاه و ارتش در این منطقه ها هستند

افسریه دارای گاراژ های تعمیر ماشین سنگین بسیاری است. به خاطر نزدیکی به جاده ی امام رضا که به شدت ماشین سنگین در این منطقه جا به جا می شود.